• Karolina · 19.12.2017 02:08:11
 • Postaram się napisać w skrócie, ponieważ to długa historia.. zagubiłam się w życiu i nie wiem co robić. 4 lata temu spotykałam się z pewnym Kubą. Mieliśmy wtedy po 20 lat, pierwszy raz w życiu poczułam coś niesamowitego, bardzo chciałam się do niego zbliżyć , ale nie bałam odrzucenia, on chyba tez, bo ani ja ani on nie odważył się pocałować. Lubieliśmy rozmawiać ze sobą, spędzać razem czas.. mówił wtedy ze nigdy nie poznał takiej dziewczyny jak ja..Po miesiącu spotkań , odpuścił.. nie pisał, przestaliśmy się spotykać.. Zaczęłam wtedy więcej czasu spędzać z moim przyjacielem , po 2 miesiącach zostaliśmy parą. Jak Kuba się o tym dowiedział "wyrzucił mnie" ze wszystkich możliwych portali społecznościowych. I tak przez 3 lata się nie dożywaliśmy do siebie.. do maja tego roku. Dodałam go na Facebooka, on zaakceptował.. troszkę pisaliśmy, on opowiadał o sobie, ze pracuje u rodziców w firmie i ze studiuje.. ja również studiuje i prowadzę własną firmę.. cały czas robiliśmy "podchody" do czasu kiedy nie dodałam zdjęć z wakacji z moim chłopakiem.. wtedy Kuba napisał do mnie "czy ty przypadkiem nie za dobrze się bawisz?" I znowu zerwał kontakt i wyrzucił mnie ze wszystkich możliwych portali.. Ehh.. zastanawiam się dlaczego on się tak zachowuje.. czy ma żal do mnie o to ze znalazłam sobie chłopaka? Z Bartkiem jestem już 4 lata.. jestem z bardzo zamożnego domu, tak samo jak Kuba. Bartek zawsze miał ciezko.. nie przelewało mu się. Ale to dobry chłopak, robi dla mnie dosłownie wszystko, jest kochany.. ale sama już nie wiem czy jestem z nim z miłości czy z przyzwyczajenia i strachu ze zostanę sama. Cały czas myśle o Kubie i o tym co by było gdyby nam wyszło.. ciagle myśle o tym jak by to było jakby doszło między nami wtedy do pocałunku.. nie mogę zrozumieć dlaczego tak ze mną grał i w ostatnim czasie mnie traktował.. jak chciałam umówić się z nim na kawe to twierdził ze napisze za kilka dni, a jak zobaczył ze znowu wstawiłam zdjęcie z chłopakiem to przestał pisać.. wiem ze to trochę dziecinne zachowanie, ale właśnie tak to wszystko wyglada.
  Proszę o pomoc nie wiem co robić.. od 2 miesięcy nie mamy ze sobą kontaktu. Jedyne co mi po nim zostało to jego numer telefonu...
 • anonim · 12.01.2018 17:59:30
 • bierz byka za rogi, napisz do Kuby że go pragniesz i ciągle o nim myślisz i żeby był facetem i powiedział czy on czuje to samo względem ciebie, odwagi!

 • Dopisz swoją odpowiedź na forum. Możesz pisać anonimowo, nie musisz podawać swoich prawdziwych danych.
 • Imię lub pseudonim:
 • Nie wypełniaj jeśli chcesz wysłać odpowiedź anonimowo.
 • Twój e-mail:
 • Nie musisz go podawać, nie będzie publikowany.
 • Treść odpowiedzi: (dozwolone tagi to <b>pogrubienie</b> <i>pochylenie</i> <u>podkreślenie</u>)
 • Przed dodaniem odpowiedzi, sprawdź czy nie ma w niej błędu.